Vastupidavus

 • Kuidas muuta hommikune trenn meeldivaks?

  Kuidas muuta hommikune trenn meeldivaks?

  Kas sa imetled kõiki neid inimesi, kes tulevad hommikul kontorisse näod rõõmust säramas? Kas sa kadestad neid, kui nad ütlevad, et teevad hommikuti trenni? Soovid sa äkki ühel päeval ise samasugune olla? Meil on sulle hea uudis! Sa võid olla üks nendest! Meie nõuannetega juhtub see pisarate, valu ja kannatusteta...

  Loe rohkem 
 • 10 nõuannet, mis motiveerivad jooksma

  10 nõuannet, mis motiveerivad jooksma

  Me jookseme lõbu pärast, lõõgastumiseks, et langetada kaalu või saada paremasse vormi. Jooksmine on kõige lihtsam, kõige tõhusam ja tavaliselt ka kõige odavam viis enda eest hoolitsemiseks. Kuid vaatamata asjaolule, et jooksmine mõjub hästi nii kehale kui ka vaimule, puudub meil mõnikord motivatsioon jooksmise jätkamiseks. Kas seda on juhtunud ka teiega?

  Loe rohkem 
 • Läbige tee saledama figuurini joostes

  Soojemate ilmadega tuleb tavaliselt ka soov alustada uut suvehooaega paremas vormis ja mõned kilod kergemana. Talvel võite te hõlpsalt need lisakilod avarate riiete alla peita, kuid trikoo-hooaeg paljastab halastamatult kõik teie lisakilod. Kui te otsite lihtsat lahendust parema vormi, hea enesetunde ja vähemate kilode jaoks, on vastus kahtlemata jooksmine. Ja kus alustada?

  Loe rohkem 
 • Sörkjooks algajatele

  Sörkjooks on suurepärane taastumise liik, mis sobib ka nendele, kes alles teevad oma esimesi samme jooksumaailma sisenemisel. Sörkjooks on tegevus, mida saab teha praktiliselt igal pool ja igal ajal, ükskõik kui täis ja mitmekesine see ka poleks. Kuid sörkjooksul on mõned reeglid, mida te peaksite teadma ja meeles pidama. Kõik just teie jaoks, kes te olete sörkjooksuga tutvumas, oleme me ette valmistanud põgusa juhendi sörkjooksu põhifaktidest.

  Loe rohkem 
 • Seitse dieedisabotööri

  Kas oled kindel, et valisid kena figuurini jõudmiseks õige tee? Öeldakse põhjusega, et dieedil olles tuleb ka elustiili muuta. Loe, mis on kõige suuremad komistuskivid, millele satutakse salendavat dieeti pidades.

  Loe rohkem 
 • Neli lihtsat viisi, kuidas peret heas vormis hoida

  Neli lihtsat viisi, kuidas peret heas vormis hoida

  Pere eest hoolitsemine võib olla raske töö, kui aga harrastad aktiivset elustiili ja oled tulvil energiat, lähevad asjad libedamalt. Hea füüsiline vorm aitab sul igapäevaprobleemidega toime tulla ja pole midagi tänuväärsemat kui hoolitseda selle eest, et ka sinu lapsed oleksid terved ja heas vormis. Sport on suurepärane viis koos perega lõbusalt aega veeta, samas aga kindlustada endale ja perele tervislik eluviis. Alusta juba täna ja kasuta edu saavutamiseks järgmisi lihtsaid nippe!

  Loe rohkem