Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Kaks ühes soolainhalaatori täitekotike

Photo
Video
-80%

Üks Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus täitekotike sisaldab kolme kotikest ühe kasutusperioodi vältel kasutatavaid soolakristalle Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus täitmiseks.

Kaks ühes soolainhalaatori täitekotike

Tavahind 19,99 €


Erihind 3,98 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 093
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Üks Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus täitekotike sisaldab kolme kotikest ühe kasutusperioodi vältel kasutatavaid soolakristalle Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus täitmiseks.

Vaata lähemalt
Detailid

100% looduslik soolateraapia

Wellneo kaks ühes soolainhalaatori1 Plus täitekotikese sisu on 100% looduslikud kivisoola kristallid, mis pärinevad Rumeenias Transilvaanias asuvast Praidi soolakaevandusest, on väga hoolikalt valitud ja nende kvaliteeti on kontrollitud laborianalüüsidega. Sisse hingates imab soolakristalle läbiv õhuniiskus mikronisuurusi soolaosakesi, mis siis sisenevad iga hingetõmbega hingamissüsteemi, avaldades loodusliku soolateraapia kasulikku toimet.

Soolateraapia on rahvusvaheliselt tunnustatud ökoloogiline, ohutu ja väga tõhus meetod, mis põhineb kliinilistel uuringutel ja pikaajalisel praktikal. See võimaldab kvaliteetset looduslikku immunobioloogilist kaitset täiskasvanute ja laste hingamissüsteemile, nii et see suudab loomulikult võidelda allergiate, ägedate nakkushaiguste, infektsioonide ja krooniliste hingamisteede haiguste vastu.

Toimeained: Miocene halite soolakristallid.

Koostis: naatriumkloriid, magneesium ja kaltsium.

Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus igapäevane kasutamine mitme minuti vältel võib:

  • kergendada hingamist,
  • puhastada hingamissüsteemi õietolmust ja muudest allergeenidest,
  • vedeldada paksu tõrksat lima, muutes selle väljutamise lihtsamaks,
  • toetada hingamissüsteemi taastusravi.

Inhalaatoris olevast soolast jätkub tavapärase kasutamise korral umbes aastaks. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame vahetada seda siiski iga kolme kuu tagant, sõltumata sellest, kas kasutad inhalaatorit koos lõhnapulgaga või ilma.

Pakendi sisu: 3x kotikest Wellneo kaks ühes soolainhalaatori Plus täitekotikest

Tehnilised täpsustused
Kaal 0,06kg
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star