Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Pöördketas Wonder Core Smart Gymbit

Photo
Video
-50%

Keera ennast paremas toonuses üldfüüsise poole pöördkettal Wonder Core Smart, mis treenib tugevalt külgmisi V-joone lihaseid. Pöördketas võimaldab stimuleerida lihaseid eri nurkade alt, teha liigutusi ja kokkutõmbeid, mis edendavad lihaste kasvu. Sobib Gymbit Wonder Core'i seadmetega.

Pöördketas Wonder Core Smart Gymbit

Tavahind 29,99 €


Erihind 14,99 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 093
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Keera ennast paremas toonuses üldfüüsise poole pöördkettal Wonder Core Smart, mis treenib tugevalt külgmisi V-joone lihaseid. Pöördketas võimaldab stimuleerida lihaseid eri nurkade alt, teha liigutusi ja kokkutõmbeid, mis edendavad lihaste kasvu. Sobib Gymbit Wonder Core'i seadmetega.

Vaata lähemalt
Detailid

Parema üldise füüsilise vormi uus saladus

Võta oma Gymbit Wonder Core Smarti treeningust maksimum, lisades oma tavapärasesse treeningkavva harjutused pöördkettal Gymbit Wonder Core Smart. Sa märkad muutusi oma küljelihaste kujus ja suuruses, samuti hakkavad teised tõenäoliselt küsima: mis salanippi sa trennis kasutad?

Võtab küljelihased eritähelepanu alla

Erinevus seisneb tavaliselt tähelepanu ja stimulatsioonita jäävate erinevate lihasrühmade aktiveerimises. Samal ajal kui enamik inimesi keskendub kerelihaste ja pilkupüüdva „kuuspaki“ väljaarendamisel põrandal tehtavatele harjutustele, unustatakse küljelihased tihtilugu ära.

Aitab kujundada V-joone küljelihaseid

Smarti pöördketta juures on vahva see, et saad seda kasutada erinevate nurkade all, teha erinevaid liigutusi ja kokkutõmbeid, mis annavad uut hoogu lihaste kasvule piirkondades, mis jäävad tavalisi kõhulihaste harjutusi tehes üldiselt treenimata. Tulemuseks on võimsad ja atraktiivsed v-joone külgmised lihased, mis ulatuvad üle kogu kere.

Aitab tavalise kõhulihaste treeningu juures

Pöördketas Gymbit Wonder Core Smart on suurepärane täiendus, mida oled oodanud, sest see aitab sul saavutada oma lihaste treenimise eesmärke lihtsamini ja tõhusamalt, sealhulgas kõhu „kuuspakk” ja v-joone küljelihased, mida oled endale alati soovinud.

Parandab painduvust, mis hoiab liigesed tervena

Smarti pöördketas pöörleb kergelt mõlemas suunas, et pakkuda suuremat paindlikkust ja lihtsamat liikumist kogu kehale, kahjustamata kuidagi liigeseid. Jalalihaste kasvu ergutamiseks võid lisada poksiharjutusi, mis suurendavad üldist jõudu ja lisavad energiat, mis aitab kaasa kiiremale kaalulangusele.

Pöördkettaga Gymbit Wonder Core Smart saad lihtsasti ja tõhusalt

  • keerutada ennast parema üldise füüsilise vormi poole.
  • Parandada oma tavalise treeningkava tõhusust ja tulemuslikkust.
  • Keskenduda küljelihaste arendamisele, mis jäävad sageli tähelepanuta.
  • Tugevdada kõhu-, külje- ja jalalihaseid.
  • Arendada välja atraktiivsed ja tugevad v-joone ja kõhu „kuuspaki” lihased.
  • Võtta kiiremini ja lihtsamini kaalus alla ja kasvatada rasva asemel lihaseid.

Kompaktsed ja lihtsasti kasutatavad – ei mingit kokkupaneku vaeva

Pöördketas Gymbit Wonder Core Smart on kompaktne ja seda on lihtne kasutada ning mis peamine, seda ei ole vaja kokku monteerida. Kasutaja maksimaalne kehakaal on 90 kg.

Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star