Topshop
Dormeo
Delimano
Walkmaxx
Rovus
Wellneo
Club5

Studio Moderna OÜ tegutseb Eesti turul aastast 2003. Pakume oma töötajatele häid karjääri- ning arenguvõimalusi. Ootame Sind kandideerima meie toredasse meeskonda!

Vabade töökohtade vaatamiseks vajuta alloleval lingil, vali sobiv ja kandideeri julgelt!

 

Vaata tööpakkumisi siit >>

 

  • Kes me oleme?

    Studio Moderna on Sloveenia firma, mis on esindatud 21 riigis nii Kesk- kui ka Ida-Euroopas. Alates 1992 aastast oleme loonud brändid Top Shop, Dormeo, Kosmodisk ja Stilago ning oleme saanud tuntuks miljonitele tarbijatele, kes hindavad meie tooteid ja toetuvad meie teenustele.

    Meie põhieesmärk: Kliendi rahulolu

    Pühendunud heale ärile on kliendid meie jaoks alati kõige tähtsamad. Meie jaoks on väga tähtis olla Sulle võimalikult lähedal ja me püüame alati Sinuga personaalselt kontakteeruda ja aidata, millal iganes ja kus iganes Sa ka poleks. Sellepärast oleme loonud 21 teeninduspunkti, kust on võimalik professionaalset nõu saada. Rohkem kui 600 kogemustega töötajat annavad oma parima, et leida sobiv lahendus Sinu küsimustele ja vajadustele. Me jälgime kõrgeimaid standardeid (Interneti) turvalisuses ja usaldatavuses Kõik Studio Moderna online tegevused on kooskõlas Euroopa seadustega ja rahvusvaheliste seadustega Kesk- ja Ida-Euroopas. Me austame täielikult klientide privaatsust. Kogu informatsiooni, mille me kogume veebikülastuse ajal, käistleme äärmise ettevaatlikuse ja vastutustundlikkusega.

Lisaküsimused saada e-mailile: cv-ee@studio-moderna.com
või helista (+372) 5622 3339

Teaduspargi 8, Tallinn