HEA VÄLIMUSE JA ENESETUNDE TÄISKOMPLEKT

Tänapäeva kiire elutempoga maailmas on oma keha eest hoolitsemine ülimalt oluline. Elu täiel rinnal nautimiseks aluseks on hea tervis, õnnelikkus ja rahulolu oma välimusega.

Kahjuks põhjustab kaasaegne eluviis selliseid probleeme nagu stress, unepuudus ja halvad toitumisharjumused, mis meid pidevalt kimbutavad. Pingutame iga päev selle nimel, et pakkuda teile parimaid lahendusi nende probleemide kõrvaldamiseks.

WELLNEO – KÕIK, MIDA VAJATE HEAOLU, TERVISLIKU ELUSTIILI JA SALEDAMA KEHA SAAVUTAMISEKS

Oleme täiesti veendunud, et iga inimene omab täielikku kontrolli oma elu üle. Meie eesmärk on pakkuda sellele individuaalsusele ja sõltumatusele suurepäraseid lahendusi, mis võimaldaks teil olla tervem, paremas vormis ja enesekindlam.

Üha passiivsem elustiil vähendab keha loomulikku biomehaanikat, mis tähendab, et isegi väikseim treeningreþiim suurendab teie elujõulisust. Meie treeninglahendused on lihtsalt kasutatavad ja ligipääsetavad mugavalt teie kodust.

Kaasaegne tipptehnoloogia pakub nüüd võimalust näha noorem välja ja täiustada oma heaolu ohutult.

Meie eesmärk on pakkuda teile rohkem kui vaid toodet – naudingut terviklahenduse näol, asjatundlikke soovitusi ja isikupärastatud tuge Wellneolt.

MEIE VÄÄRTUSED

Praegusel internetiajastul on teave kõikjal saadaval. Probleem on selles, et raske on eristada, kas teave on õige või vale. Meie eesmärk on tagada, et meie kliendid oleksid alati maksimaalselt teavitatud ning oleksid kursis uusimate lahenduste ja arendustega ilu-, treeningu-, heaolu- ja kaalulangetuse valdkonnas.

Selleks anname oma klientidele piisavalt teadmisi, et võimaldada neil teha ohutuid otsuseid oma heaolu osas ning luua vastastikust usaldust nende ja meie kaubamärgi vahel.

TUGINEME TEADUSELE

Pole olemas paremat tunnet, kui näha end edusamme tegemas. Oleme loonud üle 50 suure tõhususega toote, mida toetavad teaduslikud uuringud ja katsed. Meie arendustöö on keskendunud uute teadmiste hankimisele ja selle kasutamisele teile kohandatud toodete loomiseks.

OLEME TEIE JAOKS OLEMAS

Soovime teid tundma õppida, saada teada, mis teid inspireerib, ning aidata teil oma eesmärke saavutada. Võtke meiega julgelt ühendust ning jagage oma arvamusi, ideid ja soovitusi – teeme seda kõike teie heaks!

Teie Wellneo meeskond