Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Keha vormimine

1-10 of 11

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Mida on vaja, et kodus tõhusalt trenni teha?

  Mida on vaja, et kodus tõhusalt trenni teha?

  Niisiis oled otsustanud higihaisuste ja ülerahvastatud spordiklubidega lõpparve teha ja hoopis oma kodus treeningsaali sisse seada? Hea valik! Kuid kas oled kindel, et sul on tõepoolest kõik vajalik olemas? Siit leiad nimekirja põhivarustusest ja -harjutustest, mida vajad, et mugavalt oma kodus tõhusalt treenida...

  Loe rohkem 
 • 10 nippi puhkuse ajal saleda joone hoidmiseks

  10 nippi puhkuse ajal saleda joone hoidmiseks

  Puhkasin mõnusalt rannas. Sõin parimaid toite, lugesin palmi all raamatut ja õhtuti jõin värsketest marjadest valmistatud kokteile. Koju jõudsin heas tujus, kuni avastasin kaalu peal numbri, mis ei olnud üldse meelt mööda! Mitu korda oled sa seda lugu kuulnud? Mitu korda on nii sinuga juhtunud? Kuid mitte enam! Siin on sulle 10 nippi, kuidas puhkusel kaalus mitte juurde võtta!

  Loe rohkem 
 • Ujumise 8 vaieldamatut eelist

  Ujumise 8 vaieldamatut eelist

  Kas otsid täiuslikku suvist tegevust, mis aitaks vormis püsida? Enam pole vaja otsida – just praegu leidsidki selle ja seda nimetatakse ujumiseks! Kas oled valmis teada saama, kuidas ujumine muudab su elu? Alljärgnevalt ujumise kaheksa vaieldamatut eelist...

  Loe rohkem 
 • 9 kõige sagedasemat viga treenimisel

  9 kõige sagedasemat viga treenimisel

  Arvad, et oled spordis juba vana kala? Võime kihla vedada, et ka kogenud sportlane on kunagi teinud neid samu vigu. Tahame sind hoiatada – valesti treenimine pole üldse tõhus! Harjutuste sooritamine muutub liiga keeruliseks ja vahel lausa tervisele ohtlikuks. Esitleme sulle 9 kõige tüüpilisemat viga, mida teevad inimesed harjutuste sooritamisel ning näpunäiteid, kuidas neid vältida!

  Loe rohkem 
 • Koduse treeningu seitse eelist

  Koduse treeningu seitse eelist

  Kas sa ei suuda kuidagi otsusele jõuda, kas ikka tõesti on vaja maksta ette ära spordiklubi mitme kuu liikmemaks, et mõned korrad nädalas korralikult trenni teha? Ega ausalt öeldes ei olegi vaja ja siin on sulle seitse põhjust, miks mugavalt kodus treenida on palju parem...

  Loe rohkem 
 • 30-päeva treeningkava

  30-päeva treeningkava

  Kas soovid parandada oma füüsilist vormi ning kasvatada lihasmassi? Kas ei tea kust alustada ja milliste harjutustega? Oleme koostanud 30-päeva treeningkava, mis aitab sul kasvatada lihaseid ja paradada üldist füüsilist vormi ning mida on kerge järgida. Saame koos 30-päevaga vormi!

  Loe rohkem 
 • 15 ütlust, mis motiveerivad Sind liigutama

  15 ütlust, mis motiveerivad Sind liigutama

  Rumal on see, kes ei leia vabandust. Onju? Ma leiaks vähemalt 15 erinevat vabandust, miks mitte trenni teha aga EI! Mina ja ka Sina peame leidma 25 põhjust, miks olla aktiivne ja teha trenni.

  Loe rohkem 
 • Trikk leevendamaks lihas- ja liigesevalu

  Trikk leevendamaks lihas- ja liigesevalu

  Edasi lugedes toome välja parimad viisid, kuidas aidata kehal kiirelt taastuda treeningust ning avaldame  kõikidele teada saladuse, kuidas ilma kalleid valuvaigisteid ja ravimeid võtmata leevendada või lausa vabaneda erinevatest liigesevaludest, mis on tekkinud füüsilise aktiivsuse tagajärjel.

  Loe rohkem 
 • 6 põhjust, miks end iga päev liigutada

  Me kõik oleme seda kuulnud, et trenni tegemine on väga oluline aga kas Sa tead ka miks? Meie esivanemad olid rändajad, kes enamus oma ajast veetsid ringi liikudes, kas siis otsides toitu või peavarju. Inimkeha ongi loodud ja arenenud olema regulaarselt aktiivne.

  Loe rohkem 
 • Me kõik vajame seda rahulolevat tunnet, mida pakub trenni tegemine

  Peale treenimist vallanduvad õnne hormoonid ja kogu su keha ja meeli valdab rahulolu. On ju nii? Trenni tegemisega on aga see trikk, et sa pead sinna temposse saama. Tihti leitakse sada põhjust, miks ei jõua või ei saa trenni teha aga kui kord juba rütmi sisse saad, siis ei oska oma elu ilma treenimata enam ettegi kujutada. Millised on enim levinud vabandused, miks mitte trenni teha?

  Loe rohkem 

1-10 of 11

Page:
 1. 1
 2. 2