Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

6 varuotsikut Sonic hambaharjale

Photo
Video
-60%
Tänu kuuele varuotsikule on sulle parem suuhügieen kuni 2 aastaks tagatud.
6 varuotsikut Sonic hambaharjale

Tavahind 9,99 €


Erihind 3,99 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 093
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade
Tänu kuuele varuotsikule on sulle parem suuhügieen kuni 2 aastaks tagatud.
Vaata lähemalt
Detailid

Pakkuge oma hammastele parimat hoolitsust

Otsite paremat ja tõhusamat viisi hammaste eest hoolitsemiseks? Te vajate hambaharja Wellneo Sonic – innovatiivset lahendust oma igapäevaseks suuhügieeniks. Hammaste puhastamine sonic-tehnoloogia abil on revolutsiooniline samm suuhügieenis, mis on populaarne igas vanuses ja soost kasutajate hulgas. Hiljutised uuringud on näidanud, et sonic-tehnoloogiaga hambaharju kasutavatel inimestel esineb vähem hambakattu ja igemehaigusi.

Eriti suur kiirus tagab paremad tulemused

Erinevalt tavalisest hambaharjast ei pea te hambaharja Wellneo Sonic kasutades tegema tavapäraseid harjamisliigutusi – lihtsalt hoidke harja ja liigutage seda mööda hammaste pinda. Oma 20 000 võnkega ühes minutis on see hambahari palju tõhusam tavalistest hambaharjadest. See on tõhusam ka elektrilistest hambaharjadest, mis tavaliselt teevad vaid 2600 võnget minutis.

Ulatub kõikjale

Tänu suurele harjamiskiirusele tekib suus helilaine jõud, mis liigutab vett ja sülge suus ringi, viies need kohtadesse, kuhu isegi harjased ei ulatu. See aitab eemaldada suust rohkem baktereid ja kattu. Topelttoimega hari puhastab hambad märkimisväärselt paremini ning aitab hambakatust ja hammaste kollakast toonist kiiremini vabaneda!

Wellneo Sonic Toothbrush

Tõhus, kuid samas õrn igemetele

Hambahari Wellneo Sonic on disainitud nii, et see oleks väga õrnatoimeline kasutaja igemetele. Harja sisemised harjased on tugevamad, võimaldades hammaste pinda tõhusalt puhastada, samas kui välimised harjased on pehmemad, olles õrnemad igemete vastu. Kuna hambahari puhastab hambad ise, ei pea sellele kõvasti suruma, mistõttu on igemed kaitstud valu ja veritsemise eest. 

Wellneo Sonic Toothbrush

Järgige hambaarsti soovitusi

Hambaharja Wellneo Sonic muudab eriliseks selle 2 erinevat tööreþiimi. Saate valida eriti tõhusa,20 000 korda minutis vibreeriva puhastusreþiimiigapäevaseks puhastuseks, või õrnatoimelise, 10 000 korda minutis vibreeriva massaaþireþiimi, mis aitab vähendada igemete veritsemist. Lisaks on hambaharjal taimer, nii et teate täpselt, millal hambahari suus uude kohta liigutada, kuna iga 30 sekundi järel kostub harjast signaal, ning hari lülitub automaatselt välja pärast hambaarstide poolt soovitatud 2-minutilist harjamist.

Wellneo Sonic Toothbrush

Parem suuhügieen tervele perele

Kuna meie uus hambahari on nii tõhus ja õrnatoimeline igemetele, sobib see kasutamiseks tervele perele. Lastele meeldib see palju enam kui tavaline hambahari. Breketite kandjad saavad lõpuks hambaid puhastada ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Ning kõik laisad hambapesijad on nüüd sunnitud hambaid harjama vähemalt soovituslikud 2 minutit. Sellest võidavad kõik.

Wellneo Sonic Toothbrush
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star