Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Juba enam kui 25 aastat

sinu vajadusi arvestades

Hea külaline!
Tere tulemast meie veebilehele, kus saad meie kohta veidi rohkem lugeda. Tahaksime paari sõnaga selgitada, kuidas meie lugu alguse sai, mis meid edasi viib, mida me taotleme ja muidugi ka seda, kes me oleme. Võid arvata, et Studio Moderna tegeleb vaid kõige tuntumate kaubamärkidega, nagu Dormeo ja Tops Shop, … kuid me pakume ja teeme ka palju muud. Nii et ole hea ja loe edasi – lubame, et see lugu on põnev!

Meie pärand

Kõik algas 1992. aastal Sloveenia keskosa väikelinnas Zagorjes ühes pisikeses garaažis, kui Studio Moderna kaasasutaja Sandi Ceško hakkas müüma Kosmodiski-nimelist seljavalu leevendavat seadet. See toode muutis tuhandete seljavalu kannatavate inimeste elu, sest see oli ainus tõhus mittemeditsiiniline toode turul.

Pärast esialgset edu hakkas Kosmodiski ettevõte kasvama, jätkates oma teise kaubamärgiga – Top Shop – ja minnes üle mitme kanali põhisele äristrateegiale. 1996. aasta juunis oli esimest korda eetris ettevõtte esimene teleturu saade ja sellega algas uus ajajärk, sest ettevõte läks üle otseturundusele ega pööranud sellelt teelt enam tagasi.

Üks asi ei ole aga kunagi muutunud. Alates esimesest päevast on ettevõte mõõtnud oma toodete väärtust sellega, kuidas need inimestele kasu toovad.

Klientide rahulolule pühendumine on jätkuvalt esmatähtis ja suunab meie äriotsuseid ka praegu.

Milline on meie ettevõte tänasel päeval?

Praegu on Studio Moderna juhtiv mitme kanali e-kaubanduse ja klientide otseteeninduse platvorm Kesk- ja Ida-Euroopas, Venemaal ja Kasahstan.

Alljärgnevalt mõned arvud, mille üle me uhkust tunneme:

Võid meid leida

21 Euroopa riigis

Meie tooted on saadaval

390 kaubamärgi kaupluses

Oleme disaininud

140+ veebilehte 21 keeles

Pakume mugavat kodus ostlemist

360+ telekanalis

Klientide kõnesid ootavad

3000 agenti 33 kõnekeskuses

Teenindame

360 miljonit klienti

Meie kaubamärgid

Aastate jooksul oleme teada saanud, mida meie kliendid tegelikult vajavad. Keskkonnateadlikud, nagu me oleme, koondasime oma soovid ja jõu, et teha kõik, mis võimalik, meie väärtusliku looduse hoidmiseks ning selle eesmärgiga oleme loonud ka erinevaid kaubamärke. Meile meeldiks mõelda, et meie kaubamärgid on parandanud inimeste elu erinevaid tähtsaid aspekte – magamist, söömist, tervist, sportlikku vormi – ja me tahame teha veelgi rohkem, et ära teenida au sulle oma tooteid pakkuda.

Esimesest viimase kaubamärgini

Meie kaubamärkide mõju riikidele ei piirdu peamiste Kesk- ja Ida-Euroopa turgudega, oleme väga edukad ka muudel rahvusvahelistel turgudel.

Sinu selg on sulle tänulik!

Kosmodisk – alates aastast 1992

Oma loomisaastast alates on KOSMODISK® muutunud selja- ja liigesevalu leevendamisel ohutuks, efektiivseks ja tõhusaks abivahendiks, olles samas ka ainuke mittefarmatseutiline ravimeetod turul. KOSMODISK® on kliiniliselt testitud meditsiiniline seade, mida on 20 aasta jooksul heaks kiitnud miljonid rahulolevad kliendid.

Teleturg

Top Shop – alates aastast 1996

Tagasihoidlikust algusest Sloveenia reklaamikanalis üheks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaks mitmekanaliliseks jaemüügiketiks – Top Shop on kindlasti üks tuntumaid kaubamärke. Top Shopi tooted olid ja on ainulaadsed ja hoolikalt valitud, nii et ei ole mingi ime, et need on jõudnud miljonite inimeste kodudesse ja aidanud neil harrastada paremat ja tervislikumat elustiili.

Top Shopi tooted olid ja on ainulaadsed ja hoolikalt valitud, nii et ei ole mingi ime, et need on jõudnud miljonite inimeste kodudesse ja aidanud neil harrastada paremat ja tervislikumat elustiili.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU TOPSHOP MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Hea öine uni

Dormeo – alates aastast 2002

Viimase 12 aasta jooksul on Dormeo muutunud parema ja tervislikuma une sünonüümiks. Dormeo alustas oma teed üheainsa madratsiga ning aastatepikkuse töö ja vaeva tulemusena on sellest kujunenud magamistoodete ja elustiili kaubamärk, mis pakub rohkem kui 300 eri toodet.

Dormeo tooteid saab osta enam kui 30 riigis kogu maailmas ja need aitavad miljonitel inimestel paremini ja magusamalt magada.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU DORMEO MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Kus head söögid alguse saavad

Delimano – alates aastast 2010

Delimano on kaubamärk, millel on üks ja ilmselge kirg – toiduvalmistamine. Kõik sai alguse keraamilistest keedu- ja küpsetusnõudest, kuid Delimano laiendas oma valikut kiiresti mitmesuguste köögitarvikutega, millesse võib lihtsalt ära armuda.

Meie eesmärk on olla esimene kööginõude kaubamärk Euroopas ning pakkuda hea disainiga tehnoloogiliselt eesrindlikke, uuenduslikke ja loomingulisi keedu- ja küpsetusnõusid, mis valmistavad tervislikku ja maitsvat toitu.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU DELIMANO MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Lihtsalt elujõud

Wellneo – alates aastast 2010

Wellneo on kaubamärk, mis on suunatud tervisele, kehale ja elule, ning pakub toidulisandeid, kehakaalu ohjamise tooteid, fitnessitooteid ja mahetooteid.

Wellneo filosoofia keskendub tervise holistilise käsitlusviisi ümber, pakkudes tooteid, mis aitavad harrastada tervislikumat elustiili.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU TOPSHOP MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Me usume...

... et iga inimene väärib head elu. Usume, et iga laps peaks käima puhkusel ja sööma iga päev korralikku toitu.

Usume, et loodus on meie parim sõber ja meie suurim vara. Usume, et inimesed on head …

Ja seepärast me pühendamegi nii palju tööd ja pingutusi parema maailma kujundamisele.

Sotsiaalne vastutus

Studio Modernas me mõistame, et me oleme ka ühiskonna osa. Seepärast oleme võtnud endale kohustuseks ulatada abikäsi nälgivatele lastele, üksikutele vanuritele, hädas olevatele peredele, loodusõnnetuste ohvriteleOsaleme erinevatel humanitaarabi üritustel, et aidata kõige haavatavamaid ja tõrjutumaid sotsiaalseid rühmi.

Ka tööandjana usume me kindlatesse väärtustesse, tervislikku töökeskkonda ja juhtimisse, mis edendab igaühe potentsiaali, võimeid ja tahet.

Keskkonnateadlikkus ja vastutus – vähendame oma mõju keskkonnale

Maa rikkused ei ole ammendamatud. Kõik peaksid seda teadma ja meie Studio Modernas pöörame sellele igas oma töö aspektis erilist tähelepanu. Me teame, et meie mõju on väike, kuid samas me usume, et iga samm ja tegu loevad.

Töötame kõvasti, et töötada välja paremaid, kestlikumaid materjale Dormeo ja Delimano toodete valmistamiseks, oleme investeerinud loodussõbralikku transpordiseadmesse Bigfishi kokkukäiva jalgratta näol ja me oleme alati valmis aitama, kui ühiskond vajab meie panust. Viimane, kuid sugugi mitte tähtsusetu on ka see, et ka meie kontorites soovitatakse ja soositakse ökoloogilist eluviisi.

Meie toodete keskkonnasäästvus

 • Keskkonnasõbralikud, ringlussevõetavad materjalid

  Iga Dormeo toode on valmistatud täies mahus ringlussevõetavatest materjalidest.

 • Ceramica® loodussõbralik materjal sinu pliidil

  Delimano keraamilised keedu- ja küpsetusnõud on valmistatud savist – looduslikust materjalist, mis on hea nii sulle kui ka planeedile.

Keskkonnateadlikkus ja vastutustunne meie kontorites

 • Prügi sortimine

  Jäätmekäitlus on väga tähtis osa meie igapäevasest tööst. Peaaegu kõik kontoris tekkivad jäätmed võetakse ringlusse. Samuti loobusime ühekordselt kasutatavate kohvitopside kasutamisest.

 • Filtreeritud kraanivesi

  Julgustame oma töötajaid jooma kraanivett ja seepärast oleme paigaldanud kraanidele filtrid, et tagada tervislikum ja parema maitsega vesi. Me ei kiida heaks pudelivee dosaatorite kasutamist.

 • Energiasäästlikkus

  Meie kontorites on igal laual energiasäästlikud valgustid, mille andurid kohandavad päeva jooksul valguse hulka.

 • Keskkonnasõbralikud kingitused

  Oleme väga huvitatud oma keskkonnateadlikkuse jagamisest, eriti lapsi arvestades. Meie jõulukingitused on alati ringlussevõetavad ja valmistatud looduslikest materjalidest.

Need me siis olemegi.

Hea klient,
see oli meie lugu. Lugu sellest, mida me teeme, mis meid edasi viib ja kuidas me panustame ja mida ühiskonnale tagasi anname. Miski sellest ei juhtuks ega toimiks, kui ei oleks sind. Sina oled põhjus, mis meid hommikul voodist välja ajab, ja me täname sind selle eest.

Täname, et oled osa meie loost. Me loodame siiralt, et oleme saanud sulle kasulikud olla ja et toome edaspidi sinu ellu veelgi rohkem häid tooteid.

Sinu Studio Moderna meeskond