Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Naistesaapad Outdoor Fit Walkmaxx

Photo
Video
-86%

Naistesaabastel Walkmaxx Fit Outdoor on kõik Walkmaxxi kuulsa ja hinnatud kaarja talla tuntud head omadused, kuid lisaks veel eelised, mis muudavad need saapad ideaalseks pikaajalisel kõndimisel. Need saapad on hea valik aktiivsetele naistele, kellele meeldib looduses olla, ja neile, kes soovivad oma eluviisi veelgi aktiivsemaks muuta.

Naistesaapad Outdoor Fit Walkmaxx

Tavahind 69,99 €


Erihind 9,99 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 093
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Naistesaabastel Walkmaxx Fit Outdoor on kõik Walkmaxxi kuulsa ja hinnatud kaarja talla tuntud head omadused, kuid lisaks veel eelised, mis muudavad need saapad ideaalseks pikaajalisel kõndimisel. Need saapad on hea valik aktiivsetele naistele, kellele meeldib looduses olla, ja neile, kes soovivad oma eluviisi veelgi aktiivsemaks muuta.

Vaata lähemalt
Detailid

Aktiivne elustiil ei ole veel kunagi olnud nii mugav ja stiilne

Naistesaapad Walkmaxx Fit Outdoor on hea valik aktiivsetele naistele, kellele meeldib värskes õhus tegutseda, samuti neile, kes soovivad oma eluviisi veelgi aktiivsemaks muuta. Neil on kõik Walkmaxxi kuulsa ja hinnatud kaarja talla tuntud head omadused, kuid lisaks veel eelised, mis muudavad need saapad ideaalseks pikaajalisel kõndimisel.

Jalad püsivad alati kuivas tänu vetthülgavatele pealsetele.

Jalgu põrutuse eest kaitsev täiendav summutus pakub veelgi suuremat mugavustunnet.

Kõrgem pahkluuosa toetab jalgu veelgi ja tagab pahkluu stabiilse asendi.

Atraktiivne stiil on kujundatud kooskõlas tootesarja Fit rõivastega.

Väiksem surve liigestele, et jalad oleksid tervemad

Walkmaxxi jalatsid vähendavad jalgadele tekkivat survet. Need jaotavad keharaskuse ühtlaselt, vähendades kogusurvet, mistõttu astumine jäljendab paljajalu kõndimist.

Kuna kõige suuremat koormust kandvad päkaosad on seotud selliste probleemidega nagu haavandid, on Walkmaxx Fiti jalatsite kandmisest tulenev surve vähenemine jalgade üldtervise seisukohast väga oluline.

Jalatsid on funktsionaalsed: erinevalt tavalistest kingadest panevad need lihased kõndimise ajal tööle ja parandavad vereringet.

Kuidas kaardus tald töötab

Kaardus tald jaotab keharaskuse ja põlvedele, kandadele, alaseljale avalduva surve ühtlaselt, ennetades valu ning tagades õige kõndimisasendi ja kehahoiu. Jalatsid imiteerivad paljajalu kõndimist, jäljendades päka loomulikku rulluvat liikumist, edendades tervislikumat kõndimist ja takistades deformatsioonide tekkimist.

Sobivad

Ei ole vahet, kas oled juba suur õues liikuja või alles avastad enda jaoks õues viibimise võlusid, on naistesaapad Walkmaxx Outdoor kohal, et sind sellel teel juhtida. Ülim mugavus, usaldusväärsus ja kaardus tald on vaid mõned eelistest, mis sind hämmastavad ja sulle muljet avaldavad.

Need jalatsid sobivad

  • naistele, kes soovivad alustada või jätkata aktiivsemat elustiili
  • kõigile, kes otsivad usaldusväärset tuge oma seiklustel vabas õhus
  • kõigile, kes soovivad kaitsta oma jalgu ja pakkuda neile uskumatut mugavust, tegemata samas kompromissi stiilse välimuse arvelt
Tehnilised täpsustused
Materjal: Pealmine osa Nahk, polüuretaan, vork
Materjal: Sisetald etüülvinüülatsetaat, polüester kangas
Materjal: Välistald kumm TPR
Saadaolevad suurused 36-42
Saadaolevad värvid hall/roosa
Walkmaxx sari Fit
Ümardatud sisetald Jah
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star