Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Tere tulemast Live Active'i maailma

Tänapäeva siginat-saginat täis maailmas, kus me elame, on tervise eest hoolitsemine meie jaoks väga oluline, et moodsa aja elustiiliga sammu pidada. Kõik meist tahavad ja peavad olema terved – hoolimata east või soost. Kui tahame ennast hästi tunda, et meil jätkuks igapäevaste toimetuste tegemiseks energiat, peame olema ka füüsiliselt heas vormis.

Selle saavutamiseks vajavad kõik tervislikku menüüd ja toitu, piisavalt und, positiivseid mõtteid ja eriti veel piisavalt sobivat füüsilist koormust. Trenn mitte ainult ei paranda meie tervist, vaid võib palju kaasa aidata ka mitmesuguste eluohtlike terviseprobleemide ennetamisel. Samuti aitab sportimine hea välja näha – noorem, paremas vormis ja saledam. Kas keegi vajab veel veenmist?

Muidugi mitte. Mõte treeningseadmeid pakkuvast veebipoest mõlkus meil meeles juba tükk aega, kuni lõpuks 2012. aasta septembris otsuse tegime. Aeg on sellega algust teha!

Panime pead kokku, tegime mõned ajurünnakud ja tulime mõttele, et kogu asja mõte on olla elus, rõõmus, aktiivne, nii et pole ka ime, et kaubamärk just sellise nime sai: LIVE ACTIVE.

Sportlik vorm ja tervis nii sulle kui ka perele

2012. aasta sügisel käärisime käised üles ja hakkasime looma paljude heade-paremate fitnessitoodetega veebilehte. Alustasime Sloveenias, kuid avasime peagi veebipoed ka teistes Euroopa riikides.

Algusest peale oli selge, et hakkame pakkuma ainult kvaliteetseid, hea väärtusega fitnessi-, spordi- ja välitegevuse seadmeid ja tarvikuid inimestele, kes soovivad olla heas vormis ja terved. Seadmete pakkumise kõrval oli meie kindel tahtmine

  • pakkuda lahendusi tervislikuma ja aktiivsema elustiili harrastamiseks.
  • Jaemüügi/ostlemiskeskkonna aluseks on pakkumisega seotud juhised ja nõuanded kohalikelt ekspertidelt ja teistelt kasutajatelt

Meil on hea meel pakkuda vahendeid ja motivatsiooni igas vanuses, iga kehakuju ja suurusega inimestele, et olla nii terve kui vähegi võimalik …

Meie, LiveActive'i meeskond, seisame kindlalt iga tegevuse taga, sest ootame ja soovime ainult parimat.

LiveActive on hea meeskonnavaimu ning suure hulga naeru ja rõõmu tulemus ning me loodame, et terve elu ja sportimise rõõm jõuab ka teieni.

Oleme siin sinu jaoks!

Meie, LiveActive'i meeskond, me tahaksime sinuga tuttavaks saada ja teada, mis sind inspireerib, et saaksime sul aidata eesmärke saavutada. Aga kuidas on meiega? Kui sul on meie kohta kripeldavaid küsimusi, et kes me oleme, mille eest seisame, kuidas meiega ühendust võtta või meie meeskonnaga liituda, siis ära kauem otsi. Võta meiega julgesti ühendust ja jaga oma arvamusi, ideid ja ettepanekuid – me teeme need sinu ja su pere jaoks teoks!

Sinu LiveActive'i meeskond