Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Meie privaatsuspoliitika lühidalt

  • Me ei kuritarvita Teie isiklikke andmeid.
  • Me ei loovuta iial Teie kontaktandmeid vői Teie isiklikku informatsiooni kolmandatele isikutele.
  • Me ei saada Teile,ilma Teie nõusolekuta e-kirja teateid va olulised tehingulised e-kirjad.
  • Me vőimaldame Teil igal ajal loobuda meiepoolsest e-kirja vahetustest.

Meie privaatsuspoliitika detailselt

Studio Moderna privaatsuspoliitika avaldus

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik Studio Moderna internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida Studio Moderna Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

Isiklike andmete kogumine ja haldamine

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail vői postiaadress. Studio Modrerna ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid vői taodeldes uudiskirju.

Isiklike andmete kasutus ja teatavaks tegemine

Studio Moderna kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega. Studio Moderna ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Studio Moderna töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA)

Valikuvabadus

Teie kontrollite oma infot, mida Studio Modernale edastate. Kui Te otsustate oma andmeid Studio Moderna’ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seontuvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

Automaatselt salvestatud andmed (mitteisiklikud andmed)

Kui Te sisenete Studio Moderna koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

Küpsised

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui Studio Moderna lehekülge külastate. Studio Moderna kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Turvalisus

Studio Moderna hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

Alaealised

Studio Moderna soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid Studio Moderna kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Studio Moderna ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

Lingid teistele kodulehekülgedele

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.studio-moderna.com, mida haldab Studio Moderna, ja kőikidele selle lisalehekülgedele Kesk- ja Ida Euroopas. veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool Studio Moderna’t, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute Studio Moderna koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

Őigus informatsioonile

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie Privaatsuse Kaitse esindajaga.
[Ärge unustage lisada kontaktandmeid]

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal Studio Moderna veebilehekülgedel.

Muudatuste teavitamine

Kőikvőimalikud privaatsuse poliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse mida sobivaks peame.

Hind

Hinnale lisanduvad postikulud!


Viimane Uuendus: November 2014